Παιχνίδια που έπεσε πολύ «κέρμα» στα Τρίκαλα. (BINTEO) trikalazoom Τετάρτη, Απριλίου 17, 2024 0 Σχόλια Προτού βγουν οι κονσόλες του Playstasion οι μαθητές έπαιζαν όπως τα Pacman, Wonder Boy, Double Dragon, Donkey Kong κ.α. Ας θυμηθούμε μερικά αξέχαστα παιχνίδια που έπεσε πολύ μέταλλο για να τα τερματίσουν οι μαθητές εκείνης της ανέμελης εποχής.
0 Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
To trikalazoom.gr δίνει την δυνατότητα στους συμπολίτες μας να εκφράζονται ελεύθερα αλλά δεν υιοθετεί τα σχόλια κανενός.
Το περιεχόμενο διατίθεται ελεύθερα χωρίς περιορισμούς υπό τον όρο της παραπομπής στην αρχική του πηγή.
Ευχαριστούμε και καλή συνέχεια....